× Showing 614 match(es) for all countries on 19-february-2017

Serie B(Regular Season) (Italy)
Tercera Division: Group 9 (Spain)
Real Murcia II Olímpico Totana
10:00 am
Santurtzi Deportivo Alaves II
10:15 am
Santutxu Basconia
10:15 am
San Marcial Rapid de Murillo
10:30 am
CD Alcalá San Roque de Cádiz
10:30 am
Llosetense Constància
10:30 am
San Fernando de Henares Atlético Madrid II
10:30 am
Elche II Rayo Ibense
10:30 am
Rayo Vallecano II Unión Adarve
10:30 am
Leganés II Trival Valderas
10:30 am
Siete Villas Barreda
10:45 am
Torrevieja Ontinyent
10:45 am
Cacereño Azuaga
11:00 am
San Roque de Lepe Lebrijana
11:00 am
San Rafael Collerense
11:00 am
Rápido Bouzas Barbadás
11:00 am
Coria CF Recreativo Huelva II
11:00 am
Santa Ana Villaverde-Boetticher
11:00 am
Getafe II Alcobendas-Levitt
11:00 am
Malaga II El Palo
11:00 am
Palamós Granollers
11:00 am
RSD Alcalá Alcorcón II
11:00 am
Sevilla III Écija
11:00 am
Alcobendas Sport Pozuelo Alarcón
11:00 am
Conquense Quintanar del Rey
11:00 am
UP Plasencia La Estrella
11:00 am
Racing Santander II Colindres
11:00 am
Vilafranca Cerdanyola del Vallès
11:00 am
Ascó Vilassar de Mar
11:00 am
Internacional Parla
11:00 am
UD San Pedro Vélez
11:00 am
Atlético de Lugones Real Avilés
11:00 am
Júpiter Europa
11:00 am
Atarfe Industrial Martos
11:00 am
Lenense Tuilla
11:00 am
Paterna Almoradí
11:00 am
Villanueva del Pardillo Aravaca
11:00 am
Guadalcacín Algeciras
11:00 am
Sabadell II Sant Andreu
11:00 am
Colunga Ceares
11:00 am
Recambios Colón Orihuela
11:00 am
Castilleja Atlético Espeleño
11:00 am
Calamonte Jerez
11:00 am
Segorbe Borriol
11:00 am
Silla Novelda
11:00 am
Almazora Olímpic de Xàtiva
11:00 am
Huétor Vega Rincón
11:00 am
Algar Cieza
11:00 am
Carrión Toledo II
11:00 am
Montijo Olivenza
11:00 am
Extremadura UD II CP Amanecer
11:00 am
Alhaurino Dos Hermanas SA
11:15 am
Silva CD Castro
11:15 am
Antoniano Ceuta
11:30 am
Alcúdia Formentera
11:30 am
EG El Palmar EDMF Churra
11:30 am
Guadix Motril
11:30 am
Llanera L'Entregu
11:30 am
Cuarte Industrial Borja
12:00 pm
Marino Lanzarote
12:00 pm
Vera Villa Santa Brígida
12:00 pm
Tenisca Unión Viera
12:00 pm
Unión Sur Yaiza Tenerife II
12:00 pm
La Cuadra Santa Úrsula
12:00 pm
Buzanada El Cotillo
12:00 pm
Atlético Escalerillas Utebo
12:15 pm
Andorra Illueca
3:00 pm
Esporles Ferriolense
3:00 pm
Ardoi Cortes
3:00 pm
Binissalem Ciudad de Ibiza
3:00 pm
Brea Belchite 97
3:00 pm
Peña Deportiva Felanitx
3:00 pm
Real Sociedad III Beasain
3:00 pm
La Jonquera Terrassa
3:00 pm
Deportiva Minera Huércal-Overa
3:15 pm
Sabiñánigo Almudévar
3:30 pm
Manlleu Figueres
3:30 pm
Bembibre Almazán
3:30 pm
Cirbonero Pamplona
3:30 pm
River Ebro Villegas
3:30 pm
Cerceda Villalbés
3:30 pm
Agoncillo CDFC La Calzada
3:30 pm
CD Calahorra Haro
3:30 pm
Idoya Valle Egüés
3:30 pm
SD Logroñés Tedeón
3:30 pm
Marchamalo Guadalajara
3:30 pm
Mosconia Covadonga
3:30 pm
Numancia II La Virgen del Camino
3:30 pm
Praviano Sporting Gijón II
3:30 pm
Vitoria Pasaia KE
3:30 pm
Valtierrano Peña Sport
3:30 pm
Mercadal Santa Catalina Atlético
3:30 pm
Pinatar Nueva Vanguardia
3:30 pm
Tolosa Getxo
3:30 pm
Poblense Campos
3:30 pm
Cayón Bezana
3:30 pm
Txantrea River Ega
3:30 pm
Mora Villarrubia
3:30 pm
Olot Pobla Mafumet
3:30 pm
Burgos Promesas Villaralbo
3:30 pm
Erriberri Cantolagua
3:30 pm
Subiza San Juan
3:30 pm
Rotlet Molinar Penya Ciutadella
3:30 pm
CD Águilas Muleño
3:30 pm
Corellano Lourdes
3:30 pm
Mirandés II Unionistas de Salamanca
3:30 pm
Son Cladera Platges de Calvià
3:30 pm
Casalarreina Calasancio
3:30 pm
Tineo Llanes
3:30 pm
CAP Ciudad de Murcia La Unión CF
3:30 pm
Almagro Pedroñeras
3:30 pm
Atlético Tomelloso Talavera CF
3:30 pm
Yuncos Madridejos
3:30 pm
Vianés Varea
3:45 pm
Valdivia Fuente de Cantos
3:45 pm
Urraca Condal
3:45 pm
La Bañeza San José de Soria
3:45 pm
Albacete II Azuqueca
4:00 pm
Antequera Alhaurín
4:00 pm
Arosa Céltiga
4:00 pm
Atlético Albericia Textil Escudo
4:00 pm
Atlético Tordesillas Villamuriel
4:00 pm
Bergantiños As Pontes
4:00 pm
Tarazona CDJ Tamarite
4:00 pm
Castro Cultural Guarnizo
4:00 pm
Díter Zafra Atlético Pueblonuevo
4:00 pm
Lagun Onak Club Bermeo
4:00 pm
Laredo Tropezón
4:00 pm
Móstoles Atlético de Pinto
4:00 pm
Santa Amalia CD Coria
4:00 pm
Cristo Atlético Cultural Cebrereña
4:00 pm
Villarrobledo Almansa
4:00 pm
Crevillente Villarreal III
4:00 pm
Don Benito Arroyo
4:00 pm
Moralo CD Badajoz
4:00 pm
Náxara Arnedo
4:00 pm
Real Ávila Atlético Astorga
4:00 pm
Gimnástica Torrelavega EMF Meruelo
4:00 pm
Compostela Dubra
4:00 pm
Oyonesa Anguiano
4:00 pm
Órdenes Ribadumia
4:00 pm
Alzira Castellón
4:00 pm
Los Barrios Arcos
4:00 pm
Langreo Real Oviedo II
4:00 pm
Velarde Escobedo
4:00 pm
Villalonga Deportivo La Coruña II
4:00 pm
Yeclano Lorca Deportiva
4:00 pm
Zamora Beroil Bupolsa
4:00 pm
Mar Menor UCAM Murcia II
4:00 pm
Muro Buñol
4:00 pm
Ciudad Real Illescas
4:00 pm
Choco Negreira
4:00 pm
Gerena Real Betis II
4:00 pm
Peralada Montañesa
4:00 pm
Barco Alondras
4:00 pm
Cariñena Épila
4:00 pm
Ciudad de Torredonjimeno Maracena
4:00 pm
Binéfar Real Zaragoza II
5:00 pm
Sariñena Ejea
5:00 pm
Estrella Las Zocas
5:00 pm
Santfeliuenc Castelldefels
5:00 pm
Arucas Las Palmas II
5:00 pm
Loja Huétor Tájar
5:30 pm
Logroñés II Alfaro
5:30 pm
Robres Teruel
5:30 pm
Rayo Cantabria Vimenor
6:00 pm
Utrera Cabecense
6:00 pm
Telde UD San Fernando
9:00 pm
Tercera Division: Group 13 (Spain)
Real Murcia II Olímpico Totana
10:00 am
Santurtzi Deportivo Alaves II
10:15 am
Santutxu Basconia
10:15 am
San Marcial Rapid de Murillo
10:30 am
CD Alcalá San Roque de Cádiz
10:30 am
Llosetense Constància
10:30 am
San Fernando de Henares Atlético Madrid II
10:30 am
Elche II Rayo Ibense
10:30 am
Rayo Vallecano II Unión Adarve
10:30 am
Leganés II Trival Valderas
10:30 am
Siete Villas Barreda
10:45 am
Torrevieja Ontinyent
10:45 am
Cacereño Azuaga
11:00 am
San Roque de Lepe Lebrijana
11:00 am
San Rafael Collerense
11:00 am
Rápido Bouzas Barbadás
11:00 am
Coria CF Recreativo Huelva II
11:00 am
Santa Ana Villaverde-Boetticher
11:00 am
Getafe II Alcobendas-Levitt
11:00 am
Malaga II El Palo
11:00 am
Palamós Granollers
11:00 am
RSD Alcalá Alcorcón II
11:00 am
Sevilla III Écija
11:00 am
Alcobendas Sport Pozuelo Alarcón
11:00 am
Conquense Quintanar del Rey
11:00 am
UP Plasencia La Estrella
11:00 am
Racing Santander II Colindres
11:00 am
Vilafranca Cerdanyola del Vallès
11:00 am
Ascó Vilassar de Mar
11:00 am
Internacional Parla
11:00 am
UD San Pedro Vélez
11:00 am
Atlético de Lugones Real Avilés
11:00 am
Júpiter Europa
11:00 am
Atarfe Industrial Martos
11:00 am
Lenense Tuilla
11:00 am
Paterna Almoradí
11:00 am
Villanueva del Pardillo Aravaca
11:00 am
Guadalcacín Algeciras
11:00 am
Sabadell II Sant Andreu
11:00 am
Colunga Ceares
11:00 am
Recambios Colón Orihuela
11:00 am
Castilleja Atlético Espeleño
11:00 am
Calamonte Jerez
11:00 am
Segorbe Borriol
11:00 am
Silla Novelda
11:00 am
Almazora Olímpic de Xàtiva
11:00 am
Huétor Vega Rincón
11:00 am
Algar Cieza
11:00 am
Carrión Toledo II
11:00 am
Montijo Olivenza
11:00 am
Extremadura UD II CP Amanecer
11:00 am
Alhaurino Dos Hermanas SA
11:15 am
Silva CD Castro
11:15 am
Antoniano Ceuta
11:30 am
Alcúdia Formentera
11:30 am
EG El Palmar EDMF Churra
11:30 am
Guadix Motril
11:30 am
Llanera L'Entregu
11:30 am
Cuarte Industrial Borja
12:00 pm
Marino Lanzarote
12:00 pm
Vera Villa Santa Brígida
12:00 pm
Tenisca Unión Viera
12:00 pm
Unión Sur Yaiza Tenerife II
12:00 pm
La Cuadra Santa Úrsula
12:00 pm
Buzanada El Cotillo
12:00 pm
Atlético Escalerillas Utebo
12:15 pm
Andorra Illueca
3:00 pm
Esporles Ferriolense
3:00 pm
Ardoi Cortes
3:00 pm
Binissalem Ciudad de Ibiza
3:00 pm
Brea Belchite 97
3:00 pm
Peña Deportiva Felanitx
3:00 pm
Real Sociedad III Beasain
3:00 pm
La Jonquera Terrassa
3:00 pm
Deportiva Minera Huércal-Overa
3:15 pm
Sabiñánigo Almudévar
3:30 pm
Manlleu Figueres
3:30 pm
Bembibre Almazán
3:30 pm
Cirbonero Pamplona
3:30 pm
River Ebro Villegas
3:30 pm
Cerceda Villalbés
3:30 pm
Agoncillo CDFC La Calzada
3:30 pm
CD Calahorra Haro
3:30 pm
Idoya Valle Egüés
3:30 pm
SD Logroñés Tedeón
3:30 pm
Marchamalo Guadalajara
3:30 pm
Mosconia Covadonga
3:30 pm
Numancia II La Virgen del Camino
3:30 pm
Praviano Sporting Gijón II
3:30 pm
Vitoria Pasaia KE
3:30 pm
Valtierrano Peña Sport
3:30 pm
Mercadal Santa Catalina Atlético
3:30 pm
Pinatar Nueva Vanguardia
3:30 pm
Tolosa Getxo
3:30 pm
Poblense Campos
3:30 pm
Cayón Bezana
3:30 pm
Txantrea River Ega
3:30 pm
Mora Villarrubia
3:30 pm
Olot Pobla Mafumet
3:30 pm
Burgos Promesas Villaralbo
3:30 pm
Erriberri Cantolagua
3:30 pm
Subiza San Juan
3:30 pm
Rotlet Molinar Penya Ciutadella
3:30 pm
CD Águilas Muleño
3:30 pm
Corellano Lourdes
3:30 pm
Mirandés II Unionistas de Salamanca
3:30 pm
Son Cladera Platges de Calvià
3:30 pm
Casalarreina Calasancio
3:30 pm
Tineo Llanes
3:30 pm
CAP Ciudad de Murcia La Unión CF
3:30 pm
Almagro Pedroñeras
3:30 pm
Atlético Tomelloso Talavera CF
3:30 pm
Yuncos Madridejos
3:30 pm
Vianés Varea
3:45 pm
Valdivia Fuente de Cantos
3:45 pm
Urraca Condal
3:45 pm
La Bañeza San José de Soria
3:45 pm
Albacete II Azuqueca
4:00 pm
Antequera Alhaurín
4:00 pm
Arosa Céltiga
4:00 pm
Atlético Albericia Textil Escudo
4:00 pm
Atlético Tordesillas Villamuriel
4:00 pm
Bergantiños As Pontes
4:00 pm
Tarazona CDJ Tamarite
4:00 pm
Castro Cultural Guarnizo
4:00 pm
Díter Zafra Atlético Pueblonuevo
4:00 pm
Lagun Onak Club Bermeo
4:00 pm
Laredo Tropezón
4:00 pm
Móstoles Atlético de Pinto
4:00 pm
Santa Amalia CD Coria
4:00 pm
Cristo Atlético Cultural Cebrereña
4:00 pm
Villarrobledo Almansa
4:00 pm
Crevillente Villarreal III
4:00 pm
Don Benito Arroyo
4:00 pm
Moralo CD Badajoz
4:00 pm
Náxara Arnedo
4:00 pm
Real Ávila Atlético Astorga
4:00 pm
Gimnástica Torrelavega EMF Meruelo
4:00 pm
Compostela Dubra
4:00 pm
Oyonesa Anguiano
4:00 pm
Órdenes Ribadumia
4:00 pm
Alzira Castellón
4:00 pm
Los Barrios Arcos
4:00 pm
Langreo Real Oviedo II
4:00 pm
Velarde Escobedo
4:00 pm
Villalonga Deportivo La Coruña II
4:00 pm
Yeclano Lorca Deportiva
4:00 pm
Zamora Beroil Bupolsa
4:00 pm
Mar Menor UCAM Murcia II
4:00 pm
Muro Buñol
4:00 pm
Ciudad Real Illescas
4:00 pm
Choco Negreira
4:00 pm
Gerena Real Betis II
4:00 pm
Peralada Montañesa
4:00 pm
Barco Alondras
4:00 pm
Cariñena Épila
4:00 pm
Ciudad de Torredonjimeno Maracena
4:00 pm
Binéfar Real Zaragoza II
5:00 pm
Sariñena Ejea
5:00 pm
Estrella Las Zocas
5:00 pm
Santfeliuenc Castelldefels
5:00 pm
Arucas Las Palmas II
5:00 pm
Loja Huétor Tájar
5:30 pm
Logroñés II Alfaro
5:30 pm
Robres Teruel
5:30 pm
Rayo Cantabria Vimenor
6:00 pm
Utrera Cabecense
6:00 pm
Telde UD San Fernando
9:00 pm
Tercera Division: Group 16 (Spain)
Real Murcia II Olímpico Totana
10:00 am
Santurtzi Deportivo Alaves II
10:15 am
Santutxu Basconia
10:15 am
San Marcial Rapid de Murillo
10:30 am
CD Alcalá San Roque de Cádiz
10:30 am
Llosetense Constància
10:30 am
San Fernando de Henares Atlético Madrid II
10:30 am
Elche II Rayo Ibense
10:30 am
Rayo Vallecano II Unión Adarve
10:30 am
Leganés II Trival Valderas
10:30 am
Siete Villas Barreda
10:45 am
Torrevieja Ontinyent
10:45 am
Cacereño Azuaga
11:00 am
San Roque de Lepe Lebrijana
11:00 am
San Rafael Collerense
11:00 am
Rápido Bouzas Barbadás
11:00 am
Coria CF Recreativo Huelva II
11:00 am
Santa Ana Villaverde-Boetticher
11:00 am
Getafe II Alcobendas-Levitt
11:00 am
Malaga II El Palo
11:00 am
Palamós Granollers
11:00 am
RSD Alcalá Alcorcón II
11:00 am
Sevilla III Écija
11:00 am
Alcobendas Sport Pozuelo Alarcón
11:00 am
Conquense Quintanar del Rey
11:00 am
UP Plasencia La Estrella
11:00 am
Racing Santander II Colindres
11:00 am
Vilafranca Cerdanyola del Vallès
11:00 am
Ascó Vilassar de Mar
11:00 am
Internacional Parla
11:00 am
UD San Pedro Vélez
11:00 am
Atlético de Lugones Real Avilés
11:00 am
Júpiter Europa
11:00 am
Atarfe Industrial Martos
11:00 am
Lenense Tuilla
11:00 am
Paterna Almoradí
11:00 am
Villanueva del Pardillo Aravaca
11:00 am
Guadalcacín Algeciras
11:00 am
Sabadell II Sant Andreu
11:00 am
Colunga Ceares
11:00 am
Recambios Colón Orihuela
11:00 am
Castilleja Atlético Espeleño
11:00 am
Calamonte Jerez
11:00 am
Segorbe Borriol
11:00 am
Silla Novelda
11:00 am
Almazora Olímpic de Xàtiva
11:00 am
Huétor Vega Rincón
11:00 am
Algar Cieza
11:00 am
Carrión Toledo II
11:00 am
Montijo Olivenza
11:00 am
Extremadura UD II CP Amanecer
11:00 am
Alhaurino Dos Hermanas SA
11:15 am
Silva CD Castro
11:15 am
Antoniano Ceuta
11:30 am
Alcúdia Formentera
11:30 am
EG El Palmar EDMF Churra
11:30 am
Guadix Motril
11:30 am
Llanera L'Entregu
11:30 am
Cuarte Industrial Borja
12:00 pm
Marino Lanzarote
12:00 pm
Vera Villa Santa Brígida
12:00 pm
Tenisca Unión Viera
12:00 pm
Unión Sur Yaiza Tenerife II
12:00 pm
La Cuadra Santa Úrsula
12:00 pm
Buzanada El Cotillo
12:00 pm
Atlético Escalerillas Utebo
12:15 pm
Andorra Illueca
3:00 pm
Esporles Ferriolense
3:00 pm
Ardoi Cortes
3:00 pm
Binissalem Ciudad de Ibiza
3:00 pm
Brea Belchite 97
3:00 pm
Peña Deportiva Felanitx
3:00 pm
Real Sociedad III Beasain
3:00 pm
La Jonquera Terrassa
3:00 pm
Deportiva Minera Huércal-Overa
3:15 pm
Sabiñánigo Almudévar
3:30 pm
Manlleu Figueres
3:30 pm
Bembibre Almazán
3:30 pm
Cirbonero Pamplona
3:30 pm
River Ebro Villegas
3:30 pm
Cerceda Villalbés
3:30 pm
Agoncillo CDFC La Calzada
3:30 pm
CD Calahorra Haro
3:30 pm
Idoya Valle Egüés
3:30 pm
SD Logroñés Tedeón
3:30 pm
Marchamalo Guadalajara
3:30 pm
Mosconia Covadonga
3:30 pm
Numancia II La Virgen del Camino
3:30 pm
Praviano Sporting Gijón II
3:30 pm
Vitoria Pasaia KE
3:30 pm
Valtierrano Peña Sport
3:30 pm
Mercadal Santa Catalina Atlético
3:30 pm
Pinatar Nueva Vanguardia
3:30 pm
Tolosa Getxo
3:30 pm
Poblense Campos
3:30 pm
Cayón Bezana
3:30 pm
Txantrea River Ega
3:30 pm
Mora Villarrubia
3:30 pm
Olot Pobla Mafumet
3:30 pm
Burgos Promesas Villaralbo
3:30 pm
Erriberri Cantolagua
3:30 pm
Subiza San Juan
3:30 pm
Rotlet Molinar Penya Ciutadella
3:30 pm
CD Águilas Muleño
3:30 pm
Corellano Lourdes
3:30 pm
Mirandés II Unionistas de Salamanca
3:30 pm
Son Cladera Platges de Calvià
3:30 pm
Casalarreina Calasancio
3:30 pm
Tineo Llanes
3:30 pm
CAP Ciudad de Murcia La Unión CF
3:30 pm
Almagro Pedroñeras
3:30 pm
Atlético Tomelloso Talavera CF
3:30 pm
Yuncos Madridejos
3:30 pm
Vianés Varea
3:45 pm
Valdivia Fuente de Cantos
3:45 pm
Urraca Condal
3:45 pm
La Bañeza San José de Soria
3:45 pm
Albacete II Azuqueca
4:00 pm
Antequera Alhaurín
4:00 pm
Arosa Céltiga
4:00 pm
Atlético Albericia Textil Escudo
4:00 pm
Atlético Tordesillas Villamuriel
4:00 pm
Bergantiños As Pontes
4:00 pm
Tarazona CDJ Tamarite
4:00 pm
Castro Cultural Guarnizo
4:00 pm
Díter Zafra Atlético Pueblonuevo
4:00 pm
Lagun Onak Club Bermeo
4:00 pm
Laredo Tropezón
4:00 pm
Móstoles Atlético de Pinto
4:00 pm
Santa Amalia CD Coria
4:00 pm
Cristo Atlético Cultural Cebrereña
4:00 pm
Villarrobledo Almansa
4:00 pm
Crevillente Villarreal III
4:00 pm
Don Benito Arroyo
4:00 pm
Moralo CD Badajoz
4:00 pm
Náxara Arnedo
4:00 pm
Real Ávila Atlético Astorga
4:00 pm
Gimnástica Torrelavega EMF Meruelo
4:00 pm
Compostela Dubra
4:00 pm
Oyonesa Anguiano
4:00 pm
Órdenes Ribadumia
4:00 pm
Alzira Castellón
4:00 pm
Los Barrios Arcos
4:00 pm
Langreo Real Oviedo II
4:00 pm
Velarde Escobedo
4:00 pm
Villalonga Deportivo La Coruña II
4:00 pm
Yeclano Lorca Deportiva
4:00 pm
Zamora Beroil Bupolsa
4:00 pm
Mar Menor UCAM Murcia II
4:00 pm
Muro Buñol
4:00 pm
Ciudad Real Illescas
4:00 pm
Choco Negreira
4:00 pm
Gerena Real Betis II
4:00 pm
Peralada Montañesa
4:00 pm
Barco Alondras
4:00 pm
Cariñena Épila
4:00 pm
Ciudad de Torredonjimeno Maracena
4:00 pm
Binéfar Real Zaragoza II
5:00 pm
Sariñena Ejea
5:00 pm
Estrella Las Zocas
5:00 pm
Santfeliuenc Castelldefels
5:00 pm
Arucas Las Palmas II
5:00 pm
Loja Huétor Tájar
5:30 pm
Logroñés II Alfaro
5:30 pm
Robres Teruel
5:30 pm
Rayo Cantabria Vimenor
6:00 pm
Utrera Cabecense
6:00 pm
Telde UD San Fernando
9:00 pm
Tercera Division: Group 4 (Spain)
Real Murcia II Olímpico Totana
10:00 am
Santurtzi Deportivo Alaves II
10:15 am
Santutxu Basconia
10:15 am
San Marcial Rapid de Murillo
10:30 am
CD Alcalá San Roque de Cádiz
10:30 am
Llosetense Constància
10:30 am
San Fernando de Henares Atlético Madrid II
10:30 am
Elche II Rayo Ibense
10:30 am
Rayo Vallecano II Unión Adarve
10:30 am
Leganés II Trival Valderas
10:30 am
Siete Villas Barreda
10:45 am
Torrevieja Ontinyent
10:45 am
Cacereño Azuaga
11:00 am
San Roque de Lepe Lebrijana
11:00 am
San Rafael Collerense
11:00 am
Rápido Bouzas Barbadás
11:00 am
Coria CF Recreativo Huelva II
11:00 am
Santa Ana Villaverde-Boetticher
11:00 am
Getafe II Alcobendas-Levitt
11:00 am
Malaga II El Palo
11:00 am
Palamós Granollers
11:00 am
RSD Alcalá Alcorcón II
11:00 am
Sevilla III Écija
11:00 am
Alcobendas Sport Pozuelo Alarcón
11:00 am
Conquense Quintanar del Rey
11:00 am
UP Plasencia La Estrella
11:00 am
Racing Santander II Colindres
11:00 am
Vilafranca Cerdanyola del Vallès
11:00 am
Ascó Vilassar de Mar
11:00 am
Internacional Parla
11:00 am
UD San Pedro Vélez
11:00 am
Atlético de Lugones Real Avilés
11:00 am
Júpiter Europa
11:00 am
Atarfe Industrial Martos
11:00 am
Lenense Tuilla
11:00 am
Paterna Almoradí
11:00 am
Villanueva del Pardillo Aravaca
11:00 am
Guadalcacín Algeciras
11:00 am
Sabadell II Sant Andreu
11:00 am
Colunga Ceares
11:00 am
Recambios Colón Orihuela
11:00 am
Castilleja Atlético Espeleño
11:00 am
Calamonte Jerez
11:00 am
Segorbe Borriol
11:00 am
Silla Novelda
11:00 am
Almazora Olímpic de Xàtiva
11:00 am
Huétor Vega Rincón
11:00 am
Algar Cieza
11:00 am
Carrión Toledo II
11:00 am
Montijo Olivenza
11:00 am
Extremadura UD II CP Amanecer
11:00 am
Alhaurino Dos Hermanas SA
11:15 am
Silva CD Castro
11:15 am
Antoniano Ceuta
11:30 am
Alcúdia Formentera
11:30 am
EG El Palmar EDMF Churra
11:30 am
Guadix Motril
11:30 am
Llanera L'Entregu
11:30 am
Cuarte Industrial Borja
12:00 pm
Marino Lanzarote
12:00 pm
Vera Villa Santa Brígida
12:00 pm
Tenisca Unión Viera
12:00 pm
Unión Sur Yaiza Tenerife II
12:00 pm
La Cuadra Santa Úrsula
12:00 pm
Buzanada El Cotillo
12:00 pm
Atlético Escalerillas Utebo
12:15 pm
Andorra Illueca
3:00 pm
Esporles Ferriolense
3:00 pm
Ardoi Cortes
3:00 pm
Binissalem Ciudad de Ibiza
3:00 pm
Brea Belchite 97
3:00 pm
Peña Deportiva Felanitx
3:00 pm
Real Sociedad III Beasain
3:00 pm
La Jonquera Terrassa
3:00 pm
Deportiva Minera Huércal-Overa
3:15 pm
Sabiñánigo Almudévar
3:30 pm
Manlleu Figueres
3:30 pm
Bembibre Almazán
3:30 pm
Cirbonero Pamplona
3:30 pm
River Ebro Villegas
3:30 pm
Cerceda Villalbés
3:30 pm
Agoncillo CDFC La Calzada
3:30 pm
CD Calahorra Haro
3:30 pm
Idoya Valle Egüés
3:30 pm
SD Logroñés Tedeón
3:30 pm
Marchamalo Guadalajara
3:30 pm
Mosconia Covadonga
3:30 pm
Numancia II La Virgen del Camino
3:30 pm
Praviano Sporting Gijón II
3:30 pm
Vitoria Pasaia KE
3:30 pm
Valtierrano Peña Sport
3:30 pm
Mercadal Santa Catalina Atlético
3:30 pm
Pinatar Nueva Vanguardia
3:30 pm
Tolosa Getxo
3:30 pm
Poblense Campos
3:30 pm
Cayón Bezana
3:30 pm
Txantrea River Ega
3:30 pm
Mora Villarrubia
3:30 pm
Olot Pobla Mafumet
3:30 pm
Burgos Promesas Villaralbo
3:30 pm
Erriberri Cantolagua
3:30 pm
Subiza San Juan
3:30 pm
Rotlet Molinar Penya Ciutadella
3:30 pm
CD Águilas Muleño
3:30 pm
Corellano Lourdes
3:30 pm
Mirandés II Unionistas de Salamanca
3:30 pm
Son Cladera Platges de Calvià
3:30 pm
Casalarreina Calasancio
3:30 pm
Tineo Llanes
3:30 pm
CAP Ciudad de Murcia La Unión CF
3:30 pm
Almagro Pedroñeras
3:30 pm
Atlético Tomelloso Talavera CF
3:30 pm
Yuncos Madridejos
3:30 pm
Vianés Varea
3:45 pm
Valdivia Fuente de Cantos
3:45 pm
Urraca Condal
3:45 pm
La Bañeza San José de Soria
3:45 pm
Albacete II Azuqueca
4:00 pm
Antequera Alhaurín
4:00 pm
Arosa Céltiga
4:00 pm
Atlético Albericia Textil Escudo
4:00 pm
Atlético Tordesillas Villamuriel
4:00 pm
Bergantiños As Pontes
4:00 pm
Tarazona CDJ Tamarite
4:00 pm
Castro Cultural Guarnizo
4:00 pm
Díter Zafra Atlético Pueblonuevo
4:00 pm
Lagun Onak Club Bermeo
4:00 pm
Laredo Tropezón
4:00 pm
Móstoles Atlético de Pinto
4:00 pm
Santa Amalia CD Coria
4:00 pm
Cristo Atlético Cultural Cebrereña
4:00 pm
Villarrobledo Almansa
4:00 pm
Crevillente Villarreal III
4:00 pm
Don Benito Arroyo
4:00 pm
Moralo CD Badajoz
4:00 pm
Náxara Arnedo
4:00 pm
Real Ávila Atlético Astorga
4:00 pm
Gimnástica Torrelavega EMF Meruelo
4:00 pm
Compostela Dubra
4:00 pm
Oyonesa Anguiano
4:00 pm
Órdenes Ribadumia
4:00 pm
Alzira Castellón
4:00 pm
Los Barrios Arcos
4:00 pm
Langreo Real Oviedo II
4:00 pm
Velarde Escobedo
4:00 pm
Villalonga Deportivo La Coruña II
4:00 pm
Yeclano Lorca Deportiva
4:00 pm
Zamora Beroil Bupolsa
4:00 pm
Mar Menor UCAM Murcia II
4:00 pm
Muro Buñol
4:00 pm
Ciudad Real Illescas
4:00 pm
Choco Negreira
4:00 pm
Gerena Real Betis II
4:00 pm
Peralada Montañesa
4:00 pm
Barco Alondras
4:00 pm
Cariñena Épila
4:00 pm
Ciudad de Torredonjimeno Maracena
4:00 pm
Binéfar Real Zaragoza II
5:00 pm
Sariñena Ejea
5:00 pm
Estrella Las Zocas
5:00 pm
Santfeliuenc Castelldefels
5:00 pm
Arucas Las Palmas II
5:00 pm
Loja Huétor Tájar
5:30 pm
Logroñés II Alfaro
5:30 pm
Robres Teruel
5:30 pm
Rayo Cantabria Vimenor
6:00 pm
Utrera Cabecense
6:00 pm
Telde UD San Fernando
9:00 pm
Tercera Division: Group 10 (Spain)
Real Murcia II Olímpico Totana
10:00 am
Santurtzi Deportivo Alaves II
10:15 am
Santutxu Basconia
10:15 am
San Marcial Rapid de Murillo
10:30 am
CD Alcalá San Roque de Cádiz
10:30 am
Llosetense Constància
10:30 am
San Fernando de Henares Atlético Madrid II
10:30 am
Elche II Rayo Ibense
10:30 am
Rayo Vallecano II Unión Adarve
10:30 am
Leganés II Trival Valderas
10:30 am
Siete Villas Barreda
10:45 am
Torrevieja Ontinyent
10:45 am
Cacereño Azuaga
11:00 am
San Roque de Lepe Lebrijana
11:00 am
San Rafael Collerense
11:00 am
Rápido Bouzas Barbadás
11:00 am
Coria CF Recreativo Huelva II
11:00 am
Santa Ana Villaverde-Boetticher
11:00 am
Getafe II Alcobendas-Levitt
11:00 am
Malaga II El Palo
11:00 am
Palamós Granollers
11:00 am
RSD Alcalá Alcorcón II
11:00 am
Sevilla III Écija
11:00 am
Alcobendas Sport Pozuelo Alarcón
11:00 am
Conquense Quintanar del Rey
11:00 am
UP Plasencia La Estrella
11:00 am
Racing Santander II Colindres
11:00 am
Vilafranca Cerdanyola del Vallès
11:00 am
Ascó Vilassar de Mar
11:00 am
Internacional Parla
11:00 am
UD San Pedro Vélez
11:00 am
Atlético de Lugones Real Avilés
11:00 am
Júpiter Europa
11:00 am
Atarfe Industrial Martos
11:00 am
Lenense Tuilla
11:00 am
Paterna Almoradí
11:00 am
Villanueva del Pardillo Aravaca
11:00 am
Guadalcacín Algeciras
11:00 am
Sabadell II Sant Andreu
11:00 am
Colunga Ceares
11:00 am
Recambios Colón Orihuela
11:00 am
Castilleja Atlético Espeleño
11:00 am
Calamonte Jerez
11:00 am
Segorbe Borriol
11:00 am
Silla Novelda
11:00 am
Almazora Olímpic de Xàtiva
11:00 am
Huétor Vega Rincón
11:00 am
Algar Cieza
11:00 am
Carrión Toledo II
11:00 am
Montijo Olivenza
11:00 am
Extremadura UD II CP Amanecer
11:00 am
Alhaurino Dos Hermanas SA
11:15 am
Silva CD Castro
11:15 am
Antoniano Ceuta
11:30 am
Alcúdia Formentera
11:30 am
EG El Palmar EDMF Churra
11:30 am
Guadix Motril
11:30 am
Llanera L'Entregu
11:30 am
Cuarte Industrial Borja
12:00 pm
Marino Lanzarote
12:00 pm
Vera Villa Santa Brígida
12:00 pm
Tenisca Unión Viera
12:00 pm
Unión Sur Yaiza Tenerife II
12:00 pm
La Cuadra Santa Úrsula
12:00 pm
Buzanada El Cotillo
12:00 pm
Atlético Escalerillas Utebo
12:15 pm
Andorra Illueca
3:00 pm
Esporles Ferriolense
3:00 pm
Ardoi Cortes
3:00 pm
Binissalem Ciudad de Ibiza
3:00 pm
Brea Belchite 97
3:00 pm
Peña Deportiva Felanitx
3:00 pm
Real Sociedad III Beasain
3:00 pm
La Jonquera Terrassa
3:00 pm
Deportiva Minera Huércal-Overa
3:15 pm
Sabiñánigo Almudévar
3:30 pm
Manlleu Figueres
3:30 pm
Bembibre Almazán
3:30 pm
Cirbonero Pamplona
3:30 pm
River Ebro Villegas
3:30 pm
Cerceda Villalbés
3:30 pm
Agoncillo CDFC La Calzada
3:30 pm
CD Calahorra Haro
3:30 pm
Idoya Valle Egüés
3:30 pm
SD Logroñés Tedeón
3:30 pm
Marchamalo Guadalajara
3:30 pm
Mosconia Covadonga
3:30 pm
Numancia II La Virgen del Camino
3:30 pm
Praviano Sporting Gijón II
3:30 pm
Vitoria Pasaia KE
3:30 pm
Valtierrano Peña Sport
3:30 pm
Mercadal Santa Catalina Atlético
3:30 pm
Pinatar Nueva Vanguardia
3:30 pm
Tolosa Getxo
3:30 pm
Poblense Campos
3:30 pm
Cayón Bezana
3:30 pm
Txantrea River Ega
3:30 pm
Mora Villarrubia
3:30 pm
Olot Pobla Mafumet
3:30 pm
Burgos Promesas Villaralbo
3:30 pm
Erriberri Cantolagua
3:30 pm
Subiza San Juan
3:30 pm
Rotlet Molinar Penya Ciutadella
3:30 pm
CD Águilas Muleño
3:30 pm
Corellano Lourdes
3:30 pm
Mirandés II Unionistas de Salamanca
3:30 pm
Son Cladera Platges de Calvià
3:30 pm
Casalarreina Calasancio
3:30 pm
Tineo Llanes
3:30 pm
CAP Ciudad de Murcia La Unión CF
3:30 pm
Almagro Pedroñeras
3:30 pm
Atlético Tomelloso Talavera CF
3:30 pm
Yuncos Madridejos
3:30 pm
Vianés Varea
3:45 pm
Valdivia Fuente de Cantos
3:45 pm
Urraca Condal
3:45 pm
La Bañeza San José de Soria
3:45 pm
Albacete II Azuqueca
4:00 pm
Antequera Alhaurín
4:00 pm
Arosa Céltiga
4:00 pm
Atlético Albericia Textil Escudo
4:00 pm
Atlético Tordesillas Villamuriel
4:00 pm
Bergantiños As Pontes
4:00 pm
Tarazona CDJ Tamarite
4:00 pm
Castro Cultural Guarnizo
4:00 pm
Díter Zafra Atlético Pueblonuevo
4:00 pm
Lagun Onak Club Bermeo
4:00 pm
Laredo Tropezón
4:00 pm
Móstoles Atlético de Pinto
4:00 pm
Santa Amalia CD Coria
4:00 pm
Cristo Atlético Cultural Cebrereña
4:00 pm
Villarrobledo Almansa
4:00 pm
Crevillente Villarreal III
4:00 pm
Don Benito Arroyo
4:00 pm
Moralo CD Badajoz
4:00 pm
Náxara Arnedo
4:00 pm
Real Ávila Atlético Astorga
4:00 pm
Gimnástica Torrelavega EMF Meruelo
4:00 pm
Compostela Dubra
4:00 pm
Oyonesa Anguiano
4:00 pm
Órdenes Ribadumia
4:00 pm
Alzira Castellón
4:00 pm
Los Barrios Arcos
4:00 pm
Langreo Real Oviedo II
4:00 pm
Velarde Escobedo
4:00 pm
Villalonga Deportivo La Coruña II
4:00 pm
Yeclano Lorca Deportiva
4:00 pm
Zamora Beroil Bupolsa
4:00 pm
Mar Menor UCAM Murcia II
4:00 pm
Muro Buñol
4:00 pm
Ciudad Real Illescas
4:00 pm
Choco Negreira
4:00 pm
Gerena Real Betis II
4:00 pm
Peralada Montañesa
4:00 pm
Barco Alondras
4:00 pm
Cariñena Épila
4:00 pm
Ciudad de Torredonjimeno Maracena
4:00 pm
Binéfar Real Zaragoza II
5:00 pm
Sariñena Ejea
5:00 pm
Estrella Las Zocas
5:00 pm
Santfeliuenc Castelldefels
5:00 pm
Arucas Las Palmas II
5:00 pm
Loja Huétor Tájar
5:30 pm
Logroñés II Alfaro
5:30 pm
Robres Teruel
5:30 pm
Rayo Cantabria Vimenor
6:00 pm
Utrera Cabecense
6:00 pm
Telde UD San Fernando
9:00 pm
Tercera Division: Group 1 (Spain)
Real Murcia II Olímpico Totana
10:00 am
Santurtzi Deportivo Alaves II
10:15 am
Santutxu Basconia
10:15 am
San Marcial Rapid de Murillo
10:30 am
CD Alcalá San Roque de Cádiz
10:30 am
Llosetense Constància
10:30 am
San Fernando de Henares Atlético Madrid II
10:30 am
Elche II Rayo Ibense
10:30 am
Rayo Vallecano II Unión Adarve
10:30 am
Leganés II Trival Valderas
10:30 am
Siete Villas Barreda
10:45 am
Torrevieja Ontinyent
10:45 am
Cacereño Azuaga
11:00 am
San Roque de Lepe Lebrijana
11:00 am
San Rafael Collerense
11:00 am
Rápido Bouzas Barbadás
11:00 am
Coria CF Recreativo Huelva II
11:00 am
Santa Ana Villaverde-Boetticher
11:00 am
Getafe II Alcobendas-Levitt
11:00 am
Malaga II El Palo
11:00 am
Palamós Granollers
11:00 am
RSD Alcalá Alcorcón II
11:00 am
Sevilla III Écija
11:00 am
Alcobendas Sport Pozuelo Alarcón
11:00 am
Conquense Quintanar del Rey
11:00 am
UP Plasencia La Estrella
11:00 am
Racing Santander II Colindres
11:00 am
Vilafranca Cerdanyola del Vallès
11:00 am
Ascó Vilassar de Mar
11:00 am
Internacional Parla
11:00 am
UD San Pedro Vélez
11:00 am
Atlético de Lugones Real Avilés
11:00 am
Júpiter Europa
11:00 am
Atarfe Industrial Martos
11:00 am
Lenense Tuilla
11:00 am
Paterna Almoradí
11:00 am
Villanueva del Pardillo Aravaca
11:00 am
Guadalcacín Algeciras
11:00 am
Sabadell II Sant Andreu
11:00 am
Colunga Ceares
11:00 am
Recambios Colón Orihuela
11:00 am
Castilleja Atlético Espeleño
11:00 am
Calamonte Jerez
11:00 am
Segorbe Borriol
11:00 am
Silla Novelda
11:00 am
Almazora Olímpic de Xàtiva
11:00 am
Huétor Vega Rincón
11:00 am
Algar Cieza
11:00 am
Carrión Toledo II
11:00 am
Montijo Olivenza
11:00 am
Extremadura UD II CP Amanecer
11:00 am
Alhaurino Dos Hermanas SA
11:15 am
Silva CD Castro
11:15 am
Antoniano Ceuta
11:30 am
Alcúdia Formentera
11:30 am
EG El Palmar EDMF Churra
11:30 am
Guadix Motril
11:30 am
Llanera L'Entregu
11:30 am
Cuarte Industrial Borja
12:00 pm
Marino Lanzarote
12:00 pm
Vera Villa Santa Brígida
12:00 pm
Tenisca Unión Viera
12:00 pm
Unión Sur Yaiza Tenerife II
12:00 pm
La Cuadra Santa Úrsula
12:00 pm
Buzanada El Cotillo
12:00 pm
Atlético Escalerillas Utebo
12:15 pm
Andorra Illueca
3:00 pm
Esporles Ferriolense
3:00 pm
Ardoi Cortes
3:00 pm
Binissalem Ciudad de Ibiza
3:00 pm
Brea Belchite 97
3:00 pm
Peña Deportiva Felanitx
3:00 pm
Real Sociedad III Beasain
3:00 pm
La Jonquera Terrassa
3:00 pm
Deportiva Minera Huércal-Overa
3:15 pm
Sabiñánigo Almudévar
3:30 pm
Manlleu Figueres
3:30 pm
Bembibre Almazán
3:30 pm
Cirbonero Pamplona
3:30 pm
River Ebro Villegas
3:30 pm
Cerceda Villalbés
3:30 pm
Agoncillo CDFC La Calzada
3:30 pm
CD Calahorra Haro
3:30 pm
Idoya Valle Egüés
3:30 pm
SD Logroñés Tedeón
3:30 pm
Marchamalo Guadalajara
3:30 pm
Mosconia Covadonga
3:30 pm
Numancia II La Virgen del Camino
3:30 pm
Praviano Sporting Gijón II
3:30 pm
Vitoria Pasaia KE
3:30 pm
Valtierrano Peña Sport
3:30 pm
Mercadal Santa Catalina Atlético
3:30 pm
Pinatar Nueva Vanguardia
3:30 pm
Tolosa Getxo
3:30 pm
Poblense Campos
3:30 pm
Cayón Bezana
3:30 pm
Txantrea River Ega
3:30 pm
Mora Villarrubia
3:30 pm
Olot Pobla Mafumet
3:30 pm
Burgos Promesas Villaralbo
3:30 pm
Erriberri Cantolagua
3:30 pm
Subiza San Juan
3:30 pm
Rotlet Molinar Penya Ciutadella
3:30 pm
CD Águilas Muleño
3:30 pm
Corellano Lourdes
3:30 pm
Mirandés II Unionistas de Salamanca
3:30 pm
Son Cladera Platges de Calvià
3:30 pm
Casalarreina Calasancio
3:30 pm
Tineo Llanes
3:30 pm
CAP Ciudad de Murcia La Unión CF
3:30 pm
Almagro Pedroñeras
3:30 pm
Atlético Tomelloso Talavera CF
3:30 pm
Yuncos Madridejos
3:30 pm
Vianés Varea
3:45 pm
Valdivia Fuente de Cantos
3:45 pm
Urraca Condal
3:45 pm
La Bañeza San José de Soria
3:45 pm
Albacete II Azuqueca
4:00 pm
Antequera Alhaurín
4:00 pm
Arosa Céltiga
4:00 pm
Atlético Albericia Textil Escudo
4:00 pm
Atlético Tordesillas Villamuriel
4:00 pm
Bergantiños As Pontes
4:00 pm
Tarazona CDJ Tamarite
4:00 pm
Castro Cultural Guarnizo
4:00 pm
Díter Zafra Atlético Pueblonuevo
4:00 pm
Lagun Onak Club Bermeo
4:00 pm
Laredo Tropezón
4:00 pm
Móstoles Atlético de Pinto
4:00 pm
Santa Amalia CD Coria
4:00 pm
Cristo Atlético Cultural Cebrereña
4:00 pm
Villarrobledo Almansa
4:00 pm
Crevillente Villarreal III
4:00 pm
Don Benito Arroyo
4:00 pm
Moralo CD Badajoz
4:00 pm
Náxara Arnedo
4:00 pm
Real Ávila Atlético Astorga
4:00 pm
Gimnástica Torrelavega EMF Meruelo
4:00 pm
Compostela Dubra
4:00 pm
Oyonesa Anguiano
4:00 pm
Órdenes Ribadumia
4:00 pm
Alzira Castellón
4:00 pm
Los Barrios Arcos
4:00 pm
Langreo Real Oviedo II
4:00 pm
Velarde Escobedo
4:00 pm
Villalonga Deportivo La Coruña II
4:00 pm
Yeclano Lorca Deportiva
4:00 pm
Zamora Beroil Bupolsa
4:00 pm
Mar Menor UCAM Murcia II
4:00 pm
Muro Buñol
4:00 pm
Ciudad Real Illescas
4:00 pm
Choco Negreira
4:00 pm
Gerena Real Betis II
4:00 pm
Peralada Montañesa
4:00 pm
Barco Alondras
4:00 pm
Cariñena Épila
4:00 pm
Ciudad de Torredonjimeno Maracena
4:00 pm
Binéfar Real Zaragoza II
5:00 pm
Sariñena Ejea
5:00 pm
Estrella Las Zocas
5:00 pm
Santfeliuenc Castelldefels
5:00 pm
Arucas Las Palmas II
5:00 pm
Loja Huétor Tájar
5:30 pm
Logroñés II Alfaro
5:30 pm
Robres Teruel
5:30 pm
Rayo Cantabria Vimenor
6:00 pm
Utrera Cabecense
6:00 pm
Telde UD San Fernando
9:00 pm
Tercera Division: Group 17 (Spain)
Real Murcia II Olímpico Totana
10:00 am
Santurtzi Deportivo Alaves II
10:15 am
Santutxu Basconia
10:15 am
San Marcial Rapid de Murillo
10:30 am
CD Alcalá San Roque de Cádiz
10:30 am
Llosetense Constància
10:30 am
San Fernando de Henares Atlético Madrid II
10:30 am
Elche II Rayo Ibense
10:30 am
Rayo Vallecano II Unión Adarve
10:30 am
Leganés II Trival Valderas
10:30 am
Siete Villas Barreda
10:45 am
Torrevieja Ontinyent
10:45 am
Cacereño Azuaga
11:00 am
San Roque de Lepe Lebrijana
11:00 am
San Rafael Collerense
11:00 am
Rápido Bouzas Barbadás
11:00 am
Coria CF Recreativo Huelva II
11:00 am
Santa Ana Villaverde-Boetticher
11:00 am
Getafe II Alcobendas-Levitt
11:00 am
Malaga II El Palo
11:00 am
Palamós Granollers
11:00 am
RSD Alcalá Alcorcón II
11:00 am
Sevilla III Écija
11:00 am
Alcobendas Sport Pozuelo Alarcón
11:00 am
Conquense Quintanar del Rey
11:00 am
UP Plasencia La Estrella
11:00 am
Racing Santander II Colindres
11:00 am
Vilafranca Cerdanyola del Vallès
11:00 am
Ascó Vilassar de Mar
11:00 am
Internacional Parla
11:00 am
UD San Pedro Vélez
11:00 am
Atlético de Lugones Real Avilés
11:00 am
Júpiter Europa
11:00 am
Atarfe Industrial Martos
11:00 am
Lenense Tuilla
11:00 am
Paterna Almoradí
11:00 am
Villanueva del Pardillo Aravaca
11:00 am
Guadalcacín Algeciras
11:00 am
Sabadell II Sant Andreu
11:00 am
Colunga Ceares
11:00 am
Recambios Colón Orihuela
11:00 am
Castilleja Atlético Espeleño
11:00 am
Calamonte Jerez
11:00 am
Segorbe Borriol
11:00 am
Silla Novelda
11:00 am
Almazora Olímpic de Xàtiva
11:00 am
Huétor Vega Rincón
11:00 am
Algar Cieza
11:00 am
Carrión Toledo II
11:00 am
Montijo Olivenza
11:00 am
Extremadura UD II CP Amanecer
11:00 am
Alhaurino Dos Hermanas SA
11:15 am
Silva CD Castro
11:15 am
Antoniano Ceuta
11:30 am
Alcúdia Formentera
11:30 am
EG El Palmar EDMF Churra
11:30 am
Guadix Motril
11:30 am
Llanera L'Entregu
11:30 am
Cuarte Industrial Borja
12:00 pm
Marino Lanzarote
12:00 pm
Vera Villa Santa Brígida
12:00 pm
Tenisca Unión Viera
12:00 pm
Unión Sur Yaiza Tenerife II
12:00 pm
La Cuadra Santa Úrsula
12:00 pm
Buzanada El Cotillo
12:00 pm
Atlético Escalerillas Utebo
12:15 pm
Andorra Illueca
3:00 pm
Esporles Ferriolense
3:00 pm
Ardoi Cortes
3:00 pm
Binissalem Ciudad de Ibiza
3:00 pm
Brea Belchite 97
3:00 pm
Peña Deportiva Felanitx
3:00 pm
Real Sociedad III Beasain
3:00 pm
La Jonquera Terrassa
3:00 pm
Deportiva Minera Huércal-Overa
3:15 pm
Sabiñánigo Almudévar
3:30 pm
Manlleu Figueres
3:30 pm
Bembibre Almazán
3:30 pm
Cirbonero Pamplona
3:30 pm
River Ebro Villegas
3:30 pm
Cerceda Villalbés
3:30 pm
Agoncillo CDFC La Calzada
3:30 pm
CD Calahorra Haro
3:30 pm
Idoya Valle Egüés
3:30 pm
SD Logroñés Tedeón
3:30 pm
Marchamalo Guadalajara
3:30 pm
Mosconia Covadonga
3:30 pm
Numancia II La Virgen del Camino
3:30 pm
Praviano Sporting Gijón II
3:30 pm
Vitoria Pasaia KE
3:30 pm
Valtierrano Peña Sport
3:30 pm
Mercadal Santa Catalina Atlético
3:30 pm
Pinatar Nueva Vanguardia
3:30 pm
Tolosa Getxo
3:30 pm
Poblense Campos
3:30 pm
Cayón Bezana
3:30 pm
Txantrea River Ega
3:30 pm
Mora Villarrubia
3:30 pm
Olot Pobla Mafumet
3:30 pm
Burgos Promesas Villaralbo
3:30 pm
Erriberri Cantolagua
3:30 pm
Subiza San Juan
3:30 pm
Rotlet Molinar Penya Ciutadella
3:30 pm
CD Águilas Muleño
3:30 pm
Corellano Lourdes
3:30 pm
Mirandés II Unionistas de Salamanca
3:30 pm
Son Cladera Platges de Calvià
3:30 pm
Casalarreina Calasancio
3:30 pm
Tineo Llanes
3:30 pm
CAP Ciudad de Murcia La Unión CF
3:30 pm
Almagro Pedroñeras
3:30 pm
Atlético Tomelloso Talavera CF
3:30 pm
Yuncos Madridejos
3:30 pm
Vianés Varea
3:45 pm
Valdivia Fuente de Cantos
3:45 pm
Urraca Condal
3:45 pm
La Bañeza San José de Soria
3:45 pm
Albacete II Azuqueca
4:00 pm
Antequera Alhaurín
4:00 pm
Arosa Céltiga
4:00 pm
Atlético Albericia Textil Escudo
4:00 pm
Atlético Tordesillas Villamuriel
4:00 pm
Bergantiños As Pontes
4:00 pm
Tarazona CDJ Tamarite
4:00 pm
Castro Cultural Guarnizo
4:00 pm
Díter Zafra Atlético Pueblonuevo
4:00 pm
Lagun Onak Club Bermeo
4:00 pm
Laredo Tropezón
4:00 pm
Móstoles Atlético de Pinto
4:00 pm
Santa Amalia CD Coria
4:00 pm
Cristo Atlético Cultural Cebrereña
4:00 pm
Villarrobledo Almansa
4:00 pm
Crevillente Villarreal III
4:00 pm
Don Benito Arroyo
4:00 pm
Moralo CD Badajoz
4:00 pm
Náxara Arnedo
4:00 pm
Real Ávila Atlético Astorga
4:00 pm
Gimnástica Torrelavega EMF Meruelo
4:00 pm
Compostela Dubra
4:00 pm
Oyonesa Anguiano
4:00 pm
Órdenes Ribadumia
4:00 pm
Alzira Castellón
4:00 pm
Los Barrios Arcos
4:00 pm
Langreo Real Oviedo II
4:00 pm
Velarde Escobedo
4:00 pm
Villalonga Deportivo La Coruña II
4:00 pm
Yeclano Lorca Deportiva
4:00 pm
Zamora Beroil Bupolsa
4:00 pm
Mar Menor UCAM Murcia II
4:00 pm
Muro Buñol
4:00 pm
Ciudad Real Illescas
4:00 pm
Choco Negreira
4:00 pm
Gerena Real Betis II
4:00 pm
Peralada Montañesa
4:00 pm
Barco Alondras
4:00 pm
Cariñena Épila
4:00 pm
Ciudad de Torredonjimeno Maracena
4:00 pm
Binéfar Real Zaragoza II
5:00 pm
Sariñena Ejea
5:00 pm
Estrella Las Zocas
5:00 pm
Santfeliuenc Castelldefels
5:00 pm
Arucas Las Palmas II
5:00 pm
Loja Huétor Tájar
5:30 pm
Logroñés II Alfaro
5:30 pm
Robres Teruel
5:30 pm
Rayo Cantabria Vimenor
6:00 pm
Utrera Cabecense
6:00 pm
Telde UD San Fernando
9:00 pm
Tercera Division: Group 12 (Spain)
Real Murcia II Olímpico Totana
10:00 am
Santurtzi Deportivo Alaves II
10:15 am
Santutxu Basconia
10:15 am
San Marcial Rapid de Murillo
10:30 am
CD Alcalá San Roque de Cádiz
10:30 am
Llosetense Constància
10:30 am
San Fernando de Henares Atlético Madrid II
10:30 am
Elche II Rayo Ibense
10:30 am
Rayo Vallecano II Unión Adarve
10:30 am
Leganés II Trival Valderas
10:30 am
Siete Villas Barreda
10:45 am
Torrevieja Ontinyent
10:45 am
Cacereño Azuaga
11:00 am
San Roque de Lepe Lebrijana
11:00 am
San Rafael Collerense
11:00 am
Rápido Bouzas Barbadás
11:00 am
Coria CF Recreativo Huelva II
11:00 am
Santa Ana Villaverde-Boetticher
11:00 am
Getafe II Alcobendas-Levitt
11:00 am
Malaga II El Palo
11:00 am
Palamós Granollers
11:00 am
RSD Alcalá Alcorcón II
11:00 am
Sevilla III Écija
11:00 am
Alcobendas Sport Pozuelo Alarcón
11:00 am
Conquense Quintanar del Rey
11:00 am
UP Plasencia La Estrella
11:00 am
Racing Santander II Colindres
11:00 am
Vilafranca Cerdanyola del Vallès
11:00 am
Ascó Vilassar de Mar
11:00 am
Internacional Parla
11:00 am
UD San Pedro Vélez
11:00 am
Atlético de Lugones Real Avilés
11:00 am
Júpiter Europa
11:00 am
Atarfe Industrial Martos
11:00 am
Lenense Tuilla
11:00 am
Paterna Almoradí
11:00 am
Villanueva del Pardillo Aravaca
11:00 am
Guadalcacín Algeciras
11:00 am
Sabadell II Sant Andreu
11:00 am
Colunga Ceares
11:00 am
Recambios Colón Orihuela
11:00 am
Castilleja Atlético Espeleño
11:00 am
Calamonte Jerez
11:00 am
Segorbe Borriol
11:00 am
Silla Novelda
11:00 am
Almazora Olímpic de Xàtiva
11:00 am
Huétor Vega Rincón
11:00 am
Algar Cieza
11:00 am
Carrión Toledo II
11:00 am
Montijo Olivenza
11:00 am
Extremadura UD II CP Amanecer
11:00 am
Alhaurino Dos Hermanas SA
11:15 am
Silva CD Castro
11:15 am
Antoniano Ceuta
11:30 am
Alcúdia Formentera
11:30 am
EG El Palmar EDMF Churra
11:30 am
Guadix Motril
11:30 am
Llanera L'Entregu
11:30 am
Cuarte Industrial Borja
12:00 pm
Marino Lanzarote
12:00 pm
Vera Villa Santa Brígida
12:00 pm
Tenisca Unión Viera
12:00 pm
Unión Sur Yaiza Tenerife II
12:00 pm
La Cuadra Santa Úrsula
12:00 pm
Buzanada El Cotillo
12:00 pm
Atlético Escalerillas Utebo
12:15 pm
Andorra Illueca
3:00 pm
Esporles Ferriolense
3:00 pm
Ardoi Cortes
3:00 pm
Binissalem Ciudad de Ibiza
3:00 pm
Brea Belchite 97
3:00 pm
Peña Deportiva Felanitx
3:00 pm
Real Sociedad III Beasain
3:00 pm
La Jonquera Terrassa
3:00 pm
Deportiva Minera Huércal-Overa
3:15 pm
Sabiñánigo Almudévar
3:30 pm
Manlleu Figueres
3:30 pm
Bembibre Almazán
3:30 pm
Cirbonero Pamplona
3:30 pm
River Ebro Villegas
3:30 pm
Cerceda Villalbés
3:30 pm
Agoncillo CDFC La Calzada
3:30 pm
CD Calahorra Haro
3:30 pm
Idoya Valle Egüés
3:30 pm
SD Logroñés Tedeón
3:30 pm
Marchamalo Guadalajara
3:30 pm
Mosconia Covadonga
3:30 pm
Numancia II La Virgen del Camino
3:30 pm
Praviano Sporting Gijón II
3:30 pm
Vitoria Pasaia KE
3:30 pm
Valtierrano Peña Sport
3:30 pm
Mercadal Santa Catalina Atlético
3:30 pm
Pinatar Nueva Vanguardia
3:30 pm
Tolosa Getxo
3:30 pm
Poblense Campos
3:30 pm
Cayón Bezana
3:30 pm
Txantrea River Ega
3:30 pm
Mora Villarrubia
3:30 pm
Olot Pobla Mafumet
3:30 pm
Burgos Promesas Villaralbo
3:30 pm
Erriberri Cantolagua
3:30 pm
Subiza San Juan
3:30 pm
Rotlet Molinar Penya Ciutadella
3:30 pm
CD Águilas Muleño
3:30 pm
Corellano Lourdes
3:30 pm
Mirandés II Unionistas de Salamanca
3:30 pm
Son Cladera Platges de Calvià
3:30 pm
Casalarreina Calasancio
3:30 pm
Tineo Llanes
3:30 pm
CAP Ciudad de Murcia La Unión CF
3:30 pm
Almagro Pedroñeras
3:30 pm
Atlético Tomelloso Talavera CF
3:30 pm
Yuncos Madridejos
3:30 pm
Vianés Varea
3:45 pm
Valdivia Fuente de Cantos
3:45 pm
Urraca Condal
3:45 pm
La Bañeza San José de Soria
3:45 pm
Albacete II Azuqueca
4:00 pm
Antequera Alhaurín
4:00 pm
Arosa Céltiga
4:00 pm
Atlético Albericia Textil Escudo
4:00 pm
Atlético Tordesillas Villamuriel
4:00 pm
Bergantiños As Pontes
4:00 pm
Tarazona CDJ Tamarite
4:00 pm
Castro Cultural Guarnizo
4:00 pm
Díter Zafra Atlético Pueblonuevo
4:00 pm
Lagun Onak Club Bermeo
4:00 pm
Laredo Tropezón
4:00 pm
Móstoles Atlético de Pinto
4:00 pm
Santa Amalia CD Coria
4:00 pm
Cristo Atlético Cultural Cebrereña
4:00 pm
Villarrobledo Almansa
4:00 pm
Crevillente Villarreal III
4:00 pm
Don Benito Arroyo
4:00 pm
Moralo CD Badajoz
4:00 pm
Náxara Arnedo
4:00 pm
Real Ávila Atlético Astorga
4:00 pm
Gimnástica Torrelavega EMF Meruelo
4:00 pm
Compostela Dubra
4:00 pm
Oyonesa Anguiano
4:00 pm
Órdenes Ribadumia
4:00 pm
Alzira Castellón
4:00 pm
Los Barrios Arcos
4:00 pm
Langreo Real Oviedo II
4:00 pm
Velarde Escobedo
4:00 pm
Villalonga Deportivo La Coruña II
4:00 pm
Yeclano Lorca Deportiva
4:00 pm
Zamora Beroil Bupolsa
4:00 pm
Mar Menor UCAM Murcia II
4:00 pm
Muro Buñol
4:00 pm
Ciudad Real Illescas
4:00 pm
Choco Negreira
4:00 pm
Gerena Real Betis II
4:00 pm
Peralada Montañesa
4:00 pm
Barco Alondras
4:00 pm
Cariñena Épila
4:00 pm
Ciudad de Torredonjimeno Maracena
4:00 pm
Binéfar Real Zaragoza II
5:00 pm
Sariñena Ejea
5:00 pm
Estrella Las Zocas
5:00 pm
Santfeliuenc Castelldefels
5:00 pm
Arucas Las Palmas II
5:00 pm
Loja Huétor Tájar
5:30 pm
Logroñés II Alfaro
5:30 pm
Robres Teruel
5:30 pm
Rayo Cantabria Vimenor
6:00 pm
Utrera Cabecense
6:00 pm
Telde UD San Fernando
9:00 pm
Tercera Division: Group 15 (Spain)
Real Murcia II Olímpico Totana
10:00 am
Santurtzi Deportivo Alaves II
10:15 am
Santutxu Basconia
10:15 am
San Marcial Rapid de Murillo
10:30 am
CD Alcalá San Roque de Cádiz
10:30 am
Llosetense Constància
10:30 am
San Fernando de Henares Atlético Madrid II
10:30 am
Elche II Rayo Ibense
10:30 am
Rayo Vallecano II Unión Adarve
10:30 am
Leganés II Trival Valderas
10:30 am
Siete Villas Barreda
10:45 am
Torrevieja Ontinyent
10:45 am
Cacereño Azuaga
11:00 am
San Roque de Lepe Lebrijana
11:00 am
San Rafael Collerense
11:00 am
Rápido Bouzas Barbadás
11:00 am
Coria CF Recreativo Huelva II
11:00 am
Santa Ana Villaverde-Boetticher
11:00 am
Getafe II Alcobendas-Levitt
11:00 am
Malaga II El Palo
11:00 am
Palamós Granollers
11:00 am
RSD Alcalá Alcorcón II
11:00 am
Sevilla III Écija
11:00 am
Alcobendas Sport Pozuelo Alarcón
11:00 am
Conquense Quintanar del Rey
11:00 am
UP Plasencia La Estrella
11:00 am
Racing Santander II Colindres
11:00 am
Vilafranca Cerdanyola del Vallès
11:00 am
Ascó Vilassar de Mar
11:00 am
Internacional Parla
11:00 am
UD San Pedro Vélez
11:00 am
Atlético de Lugones Real Avilés
11:00 am
Júpiter Europa
11:00 am
Atarfe Industrial Martos
11:00 am
Lenense Tuilla
11:00 am
Paterna Almoradí
11:00 am
Villanueva del Pardillo Aravaca
11:00 am
Guadalcacín Algeciras
11:00 am
Sabadell II Sant Andreu
11:00 am
Colunga Ceares
11:00 am
Recambios Colón Orihuela
11:00 am
Castilleja Atlético Espeleño
11:00 am
Calamonte Jerez
11:00 am
Segorbe Borriol
11:00 am
Silla Novelda
11:00 am
Almazora Olímpic de Xàtiva
11:00 am
Huétor Vega Rincón
11:00 am
Algar Cieza
11:00 am
Carrión Toledo II
11:00 am
Montijo Olivenza
11:00 am
Extremadura UD II CP Amanecer
11:00 am
Alhaurino Dos Hermanas SA
11:15 am
Silva CD Castro
11:15 am
Antoniano Ceuta
11:30 am
Alcúdia Formentera
11:30 am
EG El Palmar EDMF Churra
11:30 am
Guadix Motril
11:30 am
Llanera L'Entregu
11:30 am
Cuarte Industrial Borja
12:00 pm
Marino Lanzarote
12:00 pm
Vera Villa Santa Brígida
12:00 pm
Tenisca Unión Viera
12:00 pm
Unión Sur Yaiza Tenerife II
12:00 pm
La Cuadra Santa Úrsula
12:00 pm
Buzanada El Cotillo
12:00 pm
Atlético Escalerillas Utebo
12:15 pm
Andorra Illueca
3:00 pm
Esporles Ferriolense
3:00 pm
Ardoi Cortes
3:00 pm
Binissalem Ciudad de Ibiza
3:00 pm
Brea Belchite 97
3:00 pm
Peña Deportiva Felanitx
3:00 pm
Real Sociedad III Beasain
3:00 pm
La Jonquera Terrassa
3:00 pm
Deportiva Minera Huércal-Overa
3:15 pm
Sabiñánigo Almudévar
3:30 pm
Manlleu Figueres
3:30 pm
Bembibre Almazán
3:30 pm
Cirbonero Pamplona
3:30 pm
River Ebro Villegas
3:30 pm
Cerceda Villalbés
3:30 pm
Agoncillo CDFC La Calzada
3:30 pm
CD Calahorra Haro
3:30 pm
Idoya Valle Egüés
3:30 pm
SD Logroñés Tedeón
3:30 pm
Marchamalo Guadalajara
3:30 pm
Mosconia Covadonga
3:30 pm
Numancia II La Virgen del Camino
3:30 pm
Praviano Sporting Gijón II
3:30 pm
Vitoria Pasaia KE
3:30 pm
Valtierrano Peña Sport
3:30 pm
Mercadal Santa Catalina Atlético
3:30 pm
Pinatar Nueva Vanguardia
3:30 pm
Tolosa Getxo
3:30 pm
Poblense Campos
3:30 pm
Cayón Bezana
3:30 pm
Txantrea River Ega
3:30 pm
Mora Villarrubia
3:30 pm
Olot Pobla Mafumet
3:30 pm
Burgos Promesas Villaralbo
3:30 pm
Erriberri Cantolagua
3:30 pm
Subiza San Juan
3:30 pm
Rotlet Molinar Penya Ciutadella
3:30 pm
CD Águilas Muleño
3:30 pm
Corellano Lourdes
3:30 pm
Mirandés II Unionistas de Salamanca
3:30 pm
Son Cladera Platges de Calvià
3:30 pm
Casalarreina Calasancio
3:30 pm
Tineo Llanes
3:30 pm
CAP Ciudad de Murcia La Unión CF
3:30 pm
Almagro Pedroñeras
3:30 pm
Atlético Tomelloso Talavera CF
3:30 pm
Yuncos Madridejos
3:30 pm
Vianés Varea
3:45 pm
Valdivia Fuente de Cantos
3:45 pm
Urraca Condal
3:45 pm
La Bañeza San José de Soria
3:45 pm
Albacete II Azuqueca
4:00 pm
Antequera Alhaurín
4:00 pm
Arosa Céltiga
4:00 pm
Atlético Albericia Textil Escudo
4:00 pm
Atlético Tordesillas Villamuriel
4:00 pm
Bergantiños As Pontes
4:00 pm
Tarazona CDJ Tamarite
4:00 pm
Castro Cultural Guarnizo
4:00 pm
Díter Zafra Atlético Pueblonuevo
4:00 pm
Lagun Onak Club Bermeo
4:00 pm
Laredo Tropezón
4:00 pm
Móstoles Atlético de Pinto
4:00 pm
Santa Amalia CD Coria
4:00 pm
Cristo Atlético Cultural Cebrereña
4:00 pm
Villarrobledo Almansa
4:00 pm
Crevillente Villarreal III
4:00 pm
Don Benito Arroyo
4:00 pm
Moralo CD Badajoz
4:00 pm
Náxara Arnedo
4:00 pm
Real Ávila Atlético Astorga
4:00 pm
Gimnástica Torrelavega EMF Meruelo
4:00 pm
Compostela Dubra
4:00 pm
Oyonesa Anguiano
4:00 pm
Órdenes Ribadumia
4:00 pm
Alzira Castellón
4:00 pm
Los Barrios Arcos
4:00 pm
Langreo Real Oviedo II
4:00 pm
Velarde Escobedo
4:00 pm
Villalonga Deportivo La Coruña II
4:00 pm
Yeclano Lorca Deportiva
4:00 pm
Zamora Beroil Bupolsa
4:00 pm
Mar Menor UCAM Murcia II
4:00 pm
Muro Buñol
4:00 pm
Ciudad Real Illescas
4:00 pm
Choco Negreira
4:00 pm
Gerena Real Betis II
4:00 pm
Peralada Montañesa
4:00 pm
Barco Alondras
4:00 pm
Cariñena Épila